86R2A-R16-A13/R51L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
86R2A-R16-A13/R51L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 86R2A-R16-A13/R51L
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka POT 5K OHM 2W CERMET LINEAR
Podatkovni listi: 86R2A-R16-A13/R51L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 86R2A-R16-A13/R51L
Številka dela 86R2A-R16-A13/R51L Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 5K OHM 2W CERMET LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6872 pcs Podatkovni list 86R2A-R16-A13/R51L.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Hook
Temperaturni koeficient ±150ppm/°C Taper Linear
Velikost - telo Square - 0.625" x 0.625" Face x 0.625" H (15.88mm x 15.88mm x 15.88mm) + Switch Serija 86
Rotacija 300° Odporen material Cermet
Odpornost (Ohms) 5k Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Druga imena 86R2AR16A13R51L
Število obratov 1 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, DPDT 1 Turn Cermet 2W Solder Hook Bushing Thread M10 x 0.75
Vgrajen stikalo Rotary, DPDT Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.630" (16.00mm)
Premer aktuatorja 0.236" (6.00mm)