CC453232-2R2KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CC453232-2R2KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC453232-2R2KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 850MA 180 MOHM
Podatkovni listi: CC453232-2R2KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC453232-2R2KL
Številka dela CC453232-2R2KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 850MA 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 337670 pcs Podatkovni list CC453232-2R2KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija CC453232
Ocene - Q @ Frek 10 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 80MHz
natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 180 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Trenutna ocena 850mA Tok - nasičenost -