CC453232-331KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CC453232-331KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC453232-331KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 90MA 13 OHM SMD
Podatkovni listi: CC453232-331KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC453232-331KL
Številka dela CC453232-331KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 90MA 13 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 340696 pcs Podatkovni list CC453232-331KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija CC453232
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 4MHz
natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 90mA 13 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Trenutna ocena 90mA Tok - nasičenost -