CD1005-Z3V6
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD1005-Z3V6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD1005-Z3V6
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka DIODE ZENER 3.6V 200MW 1005
Podatkovni listi: CD1005-Z3V6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CD1005-Z3V6
Številka dela CD1005-Z3V6 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis DIODE ZENER 3.6V 200MW 1005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5604 pcs Podatkovni list CD1005-Z3V6.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1005 Serija -
Moč - maks 200mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1005 (2512 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 95 Ohms
natančen opis Zener Diode 3.6V 200mW ±5% Surface Mount 1005 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 15µA @ 1V