CD1005-Z4V7
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD1005-Z4V7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD1005-Z4V7
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka DIODE ZENER 4.7V 200MW 1005
Podatkovni listi: CD1005-Z4V7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CD1005-Z4V7
Številka dela CD1005-Z4V7 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis DIODE ZENER 4.7V 200MW 1005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4844 pcs Podatkovni list CD1005-Z4V7.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1005 Serija -
Moč - maks 200mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1005 (2512 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 78 Ohms
natančen opis Zener Diode 4.7V 200mW ±5% Surface Mount 1005 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 2V