CF453215-3R3K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CF453215-3R3K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF453215-3R3K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 355MA 800 MOHM
Podatkovni listi: CF453215-3R3K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF453215-3R3K
Številka dela CF453215-3R3K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 3.3UH 355MA 800 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5191 pcs Podatkovni list CF453215-3R3K.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Shielded Serija CF453215
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.067" (1.70mm)
Frekvenca - Samozadostna 45MHz natančen opis 3.3µH Shielded Multilayer Inductor 355mA 800 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max Trenutna ocena 355mA