CF453215-8R2K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CF453215-8R2K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF453215-8R2K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 270MA 1.4 OHM
Podatkovni listi: CF453215-8R2K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF453215-8R2K
Številka dela CF453215-8R2K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 8.2UH 270MA 1.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5871 pcs Podatkovni list CF453215-8R2K.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Shielded Serija CF453215
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) 0.067" (1.70mm)
Frekvenca - Samozadostna 25MHz natančen opis 8.2µH Shielded Multilayer Inductor 270mA 1.4 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max Trenutna ocena 270mA