CGA0603MLA-31900E
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CGA0603MLA-31900E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA0603MLA-31900E
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 39.45V 30A 0603
Podatkovni listi: 1.CGA0603MLA-31900E.pdf2.CGA0603MLA-31900E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA0603MLA-31900E
Številka dela CGA0603MLA-31900E Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 39.45V 30A 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 729885 pcs Podatkovni list 1.CGA0603MLA-31900E.pdf2.CGA0603MLA-31900E.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 39.45V Napetost Varistorja (Min) 35V
Napetost Varistorja (Max) 43.9V Serija ChipGuard®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 31V Največji AC volt 25V
Energija 0.20J natančen opis 39.45V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Tok - napetost 30A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1kHz