CGA0603MLC-24E
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CGA0603MLC-24E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA0603MLC-24E
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 0603
Podatkovni listi: CGA0603MLC-24E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA0603MLC-24E
Številka dela CGA0603MLC-24E Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 551397 pcs Podatkovni list CGA0603MLC-24E.pdf
Serija ChipGuard® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena CGA0603MLC-24ETR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 24V Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija -
natančen opis Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) Zmogljivost @ Pogostost 0.5pF @ 1MHz