CM252016-5R6KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM252016-5R6KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM252016-5R6KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 120MA 1.8 OHM
Podatkovni listi: CM252016-5R6KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CM252016-5R6KL
Številka dela CM252016-5R6KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 5.6UH 120MA 1.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5288 pcs Podatkovni list CM252016-5R6KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija CM252016
Ocene - Q @ Frek 25 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm)
Frekvenca - Samozadostna 50MHz natančen opis 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 1.8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max Trenutna ocena 120mA