CM252016-680KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM252016-680KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM252016-680KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 68UH 70MA 16.6 OHM SMD
Podatkovni listi: CM252016-680KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CM252016-680KL
Številka dela CM252016-680KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 68UH 70MA 16.6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5332 pcs Podatkovni list CM252016-680KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija CM252016
Ocene - Q @ Frek 20 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena CM252016-680KL-ND
CM252016-680KLTR
CM252016680KL
delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm) Frekvenca - Samozadostna 15MHz
natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 16.6 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 16.6 Ohm Max
Trenutna ocena 70mA Tok - nasičenost -