CM322522-R22ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-R22ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM322522-R22ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 220NH 360MA 290 MOHM
Podatkovni listi: CM322522-R22ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM322522-R22ML
Številka dela CM322522-R22ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 220NH 360MA 290 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 524958 pcs Podatkovni list CM322522-R22ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija CM322522
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25.2MHz
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena CM322522-R22MLDKR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz
Induktivnost 220nH Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 230MHz natančen opis 220nH Unshielded Wirewound Inductor 360mA 290 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max Trenutna ocena 360mA