CM322522-R39ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-R39ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM322522-R39ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 390NH 305MA 390 MOHM
Podatkovni listi: CM322522-R39ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM322522-R39ML
Številka dela CM322522-R39ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 390NH 305MA 390 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 734239 pcs Podatkovni list CM322522-R39ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija CM322522
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25.2MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz Induktivnost 390nH
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Frekvenca - Samozadostna 175MHz
natančen opis 390nH Unshielded Wirewound Inductor 305mA 390 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 390 mOhm Max
Trenutna ocena 305mA Tok - nasičenost -