ENT1D-D28-L00100L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
ENT1D-D28-L00100L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ENT1D-D28-L00100L
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka ROTARY ENCODER OPTICAL 100PPR
Podatkovni listi: ENT1D-D28-L00100L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ENT1D-D28-L00100L
Številka dela ENT1D-D28-L00100L Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis ROTARY ENCODER OPTICAL 100PPR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1650 pcs Podatkovni list ENT1D-D28-L00100L.pdf
Napetost - oskrba 5V Sklop zaključka PC Pin
Serija EN Rotacijsko življenje (cikli Min) 200M
Stiki na revolucijo 100 Vrsta izhoda Quadrature (Incremental)
Druga imena ENT1DD28L00100L Usmerjenost Vertical
Tip montaže Panel, PCB Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip dajalnika Optical Pridržanje No
Vgrajen stikalo No Tip aktuatorja 1/8" Dia Round End
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ENT1J-D28-L00100L
ENT1J-D28-L00100L
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: ROTARY ENCODER OPTICAL 100PPR
Na zalogi: 2031 pcs
Prenesi: ENT1J-D28-L00100L.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: ROTARY ENCODER OPTICAL 256PPR
Na zalogi: 1705 pcs
Prenesi: ENT1J-D28-L00256L.pdf
RFQ
Opis: ROTARY ENCODER OPTICAL 128PPR
ENT1D-D20-L00256L
ENT1D-D20-L00256L
Prenesi: ENT1D-D20-L00256L.pdf
ENTUBE DE (1500V 5V)
ENTUBE DE (1500V 5V)
Proizvajalci: Verivolt
Opis: MONITOR VOLT HIBAND 1500V IN 10V
Na zalogi: 389 pcs
Prenesi: ENTUBE DE (1500V 5V).pdf
ENTUBE DE (1500V 10V)
ENTUBE DE (1500V 10V)
Proizvajalci: Verivolt
Na zalogi: 377 pcs
Prenesi: ENTUBE DE (1500V 10V).pdf
ENTUBE DE (100V 10V)
ENTUBE DE (100V 10V)
Opis: MONITOR VOLT HIBAND 100V IN 10V
Na zalogi: 328 pcs
Prenesi: ENTUBE DE (100V 10V).pdf
ENTUBE DE (100V 5V)
ENTUBE DE (100V 5V)
Na zalogi: 358 pcs
Prenesi: ENTUBE DE (100V 5V).pdf
Opis: ROTARY ENCODER OPTICAL 64PPR
ENTUBE DE (1000V 5V)
ENTUBE DE (1000V 5V)
Opis: MONITOR VOLT HIBAND 1000V IN 10V
Na zalogi: 332 pcs
Prenesi: ENTUBE DE (1000V 5V).pdf
ENTUBE DE (1000V 10V)
ENTUBE DE (1000V 10V)
Na zalogi: 327 pcs
Prenesi: ENTUBE DE (1000V 10V).pdf
ENT1J-D20-L00256
ENT1J-D20-L00256
Prenesi: ENT1J-D20-L00256.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika