ENT1J-D28-L00100L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
ENT1J-D28-L00100L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ENT1J-D28-L00100L
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka ROTARY ENCODER OPTICAL 100PPR
Podatkovni listi: ENT1J-D28-L00100L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ENT1J-D28-L00100L
Številka dela ENT1J-D28-L00100L Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis ROTARY ENCODER OPTICAL 100PPR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2031 pcs Podatkovni list ENT1J-D28-L00100L.pdf
Napetost - oskrba 5V Sklop zaključka PC Pin
Serija EN Rotacijsko življenje (cikli Min) 200M
Stiki na revolucijo 100 Vrsta izhoda Quadrature (Incremental)
Druga imena ENT1JD28L00100L Usmerjenost Vertical
Tip montaže Panel, PCB Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip dajalnika Optical Pridržanje No
Vgrajen stikalo No Tip aktuatorja 1/8" Dia Round End
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ENT1J-D28-L00064L
ENT1J-D28-L00064L
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: ROTARY ENCODER OPTICAL 64PPR
Na zalogi: 1816 pcs
Prenesi: ENT1J-D28-L00064L.pdf
RFQ
ENTUBE DE (1000V 10V)
ENTUBE DE (1000V 10V)
Proizvajalci: Verivolt
Opis: MONITOR VOLT HIBAND 1000V IN 10V
Na zalogi: 327 pcs
Prenesi: ENTUBE DE (1000V 10V).pdf
RFQ
ENTUBE DE (1000V 5V)
ENTUBE DE (1000V 5V)
Proizvajalci: Verivolt
Na zalogi: 332 pcs
Prenesi: ENTUBE DE (1000V 5V).pdf
ENT1D-D28-L00100L
ENT1D-D28-L00100L
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: ROTARY ENCODER OPTICAL 100PPR
Na zalogi: 1650 pcs
Prenesi: ENT1D-D28-L00100L.pdf
ENTUBE DE (1500V 5V)
ENTUBE DE (1500V 5V)
Opis: MONITOR VOLT HIBAND 1500V IN 10V
Na zalogi: 389 pcs
Prenesi: ENTUBE DE (1500V 5V).pdf
ENTUBE DE (1500V 10V)
ENTUBE DE (1500V 10V)
Na zalogi: 377 pcs
Prenesi: ENTUBE DE (1500V 10V).pdf
ENTUBE DE (100V 10V)
ENTUBE DE (100V 10V)
Opis: MONITOR VOLT HIBAND 100V IN 10V
Na zalogi: 328 pcs
Prenesi: ENTUBE DE (100V 10V).pdf
ENTUBE DE (100V 5V)
ENTUBE DE (100V 5V)
Na zalogi: 358 pcs
Prenesi: ENTUBE DE (100V 5V).pdf