MOV-07D781K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-07D781K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-07D781K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 780V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: MOV-07D781K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-07D781K
Številka dela MOV-07D781K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 780V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 839909 pcs Podatkovni list MOV-07D781K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 780V Napetost Varistorja (Min) 702V
Napetost Varistorja (Max) 858V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 7mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 640V Največji AC volt 480V
Lastnosti - Energija 38J
natančen opis 780V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 70pF @ 1kHz