MOV-07D681K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-07D681K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-07D681K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: MOV-07D681K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-07D681K
Številka dela MOV-07D681K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 938374 pcs Podatkovni list MOV-07D681K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 680V Napetost Varistorja (Min) 612V
Napetost Varistorja (Max) 748V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 7mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 560V Največji AC volt 420V
Lastnosti - Energija 33J
natančen opis 680V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 75pF @ 1kHz