MOV-20D391K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-20D391K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-20D391K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: 1.MOV-20D391K.pdf2.MOV-20D391K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-20D391K
Številka dela MOV-20D391K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 289970 pcs Podatkovni list 1.MOV-20D391K.pdf2.MOV-20D391K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 390V Napetost Varistorja (Min) 351V
Napetost Varistorja (Max) 429V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
Druga imena MOV20D391K delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 320V
Največji AC volt 250V Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 180J
natančen opis 390V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 6.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 1000pF @ 1kHz