MOV-20D470K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-20D470K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-20D470K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
Podatkovni listi: 1.MOV-20D470K.pdf2.MOV-20D470K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-20D470K
Številka dela MOV-20D470K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 232706 pcs Podatkovni list 1.MOV-20D470K.pdf2.MOV-20D470K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 47V Napetost Varistorja (Min) 42V
Napetost Varistorja (Max) 52V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
Druga imena MOV20D470K delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 38V
Največji AC volt 30V Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 33J
natančen opis 47V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 2kA
Zmogljivost @ Pogostost 7400pF @ 1kHz