PM104SH-331-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM104SH-331-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM104SH-331-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 550MA 773 MOHM
Podatkovni listi: PM104SH-331-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM104SH-331-RC
Številka dela PM104SH-331-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 550MA 773 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89709 pcs Podatkovni list PM104SH-331-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija PM104SH
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.161" (4.10mm) Frekvenca - Samozadostna 3MHz
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 550mA 773 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 773 mOhm Max
Trenutna ocena 550mA Tok - nasičenost 520mA