PM105-100M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105-100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM105-100M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 10UH 2.6A 60 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM105-100M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM105-100M
Številka dela PM105-100M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 10UH 2.6A 60 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4207 pcs Podatkovni list PM105-100M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM105
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1001CT
PM105-100MB
PM105100M
delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm) Frekvenca - Samozadostna 25MHz
natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 60 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 60 mOhm
Trenutna ocena 2.6A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM104SH-7R0-RC
PM104SH-7R0-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 7UH 3.9A 35 MOHM SMD
Na zalogi: 69082 pcs
Prenesi: PM104SH-7R0-RC.pdf
RFQ
PM104SH-470-RC
PM104SH-470-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 47UH 1.65A 121 MOHM
Na zalogi: 67334 pcs
Prenesi: PM104SH-470-RC.pdf
RFQ
PM105-100M-RC
PM105-100M-RC
Opis: FIXED IND 10UH 2.6A 60 MOHM SMD