PM127SH-151M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM127SH-151M-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM127SH-151M-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150UH 1.8A 270 MOHM
Podatkovni listi: PM127SH-151M-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM127SH-151M-RC
Številka dela PM127SH-151M-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150UH 1.8A 270 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92597 pcs Podatkovni list PM127SH-151M-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija PM127SH
Ocene - Q @ Frek 24 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna 4.1MHz
natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 270 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max
Trenutna ocena 1.8A Tok - nasičenost 1.9A