PM127SH-220M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM127SH-220M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 22UH 3.6A 43 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM127SH-220M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM127SH-220M
Številka dela PM127SH-220M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 22UH 3.6A 43 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4470 pcs Podatkovni list PM127SH-220M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija PM127SH
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena PM127SH220M delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 22µH Shielded Wirewound Inductor 3.6A 43 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 43 mOhm Max
Trenutna ocena 3.6A Tok - nasičenost -