PM1608S-682M
pregled izdelka
Številka dela: PM1608S-682M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 6.8MH 40MA 25 OHM SMD
Podatkovni listi: PM1608S-682M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM1608S-682M
Številka dela PM1608S-682M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 6.8MH 40MA 25 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5804 pcs Podatkovni list PM1608S-682M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ščitenje Shielded Serija PM1608S
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena PM1608S682M delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 6.8mH
Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm) Frekvenca - Samozadostna 1MHz
natančen opis 6.8mH Shielded Wirewound Inductor 40mA 25 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 25 Ohm Max
Trenutna ocena 40mA Tok - nasičenost -