PM1812-100J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1812-100J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM1812-100J
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD
Podatkovni listi: PM1812-100J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM1812-100J
Številka dela PM1812-100J Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5520 pcs Podatkovni list PM1812-100J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM1812
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena M6056TR delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 10µH Unshielded Inductor 250mA 1.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost -