PM20-151K
pregled izdelka
Številka dela: PM20-151K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150UH 65MA 15 OHM SMD
Podatkovni listi: PM20-151K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM20-151K
Številka dela PM20-151K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150UH 65MA 15 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5228 pcs Podatkovni list PM20-151K.pdf
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM20
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena PM20151K delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 150µH Unshielded Molded Inductor 65mA 15 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 15 Ohm Max
Trenutna ocena 65mA Tok - nasičenost -