PM20-1R5K
pregled izdelka
Številka dela: PM20-1R5K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 370MA 850 MOHM
Podatkovni listi: PM20-1R5K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM20-1R5K
Številka dela PM20-1R5K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1.5UH 370MA 850 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6027 pcs Podatkovni list PM20-1R5K.pdf
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM20
Ocene - Q @ Frek 28 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena PM201R5K delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Frekvenca - Samozadostna 85MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Molded Inductor 370mA 850 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 850 mOhm Max
Trenutna ocena 370mA Tok - nasičenost -