PM20S-1R2K
pregled izdelka
Številka dela: PM20S-1R2K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 390MA 650 MOHM
Podatkovni listi: PM20S-1R2K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM20S-1R2K
Številka dela PM20S-1R2K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1.2UH 390MA 650 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4635 pcs Podatkovni list PM20S-1R2K.pdf
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Shielded Serija PM20S
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena PM20S1R2K delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Frekvenca - Samozadostna 110MHz
natančen opis 1.2µH Shielded Molded Inductor 390mA 650 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Trenutna ocena 390mA Tok - nasičenost -