PM20S-180K
pregled izdelka
Številka dela: PM20S-180K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 18UH 155MA 2.7 OHM SMD
Podatkovni listi: PM20S-180K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM20S-180K
Številka dela PM20S-180K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 18UH 155MA 2.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5840 pcs Podatkovni list PM20S-180K.pdf
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Shielded Serija PM20S
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena PM20S180K delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Frekvenca - Samozadostna 17MHz
natančen opis 18µH Shielded Molded Inductor 155mA 2.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Max
Trenutna ocena 155mA Tok - nasičenost -