PM2120-2R2M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM2120-2R2M-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM2120-2R2M-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 19.7A 3 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM2120-2R2M-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
77 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM2120-2R2M-RC
Številka dela PM2120-2R2M-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 19.7A 3 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52961 pcs Podatkovni list PM2120-2R2M-RC.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.201" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
Druga imena M8777
PM21202R2MRC
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.820" (20.83mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Unshielded Toroidal Inductor 19.7A 3 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3 mOhm Max Trenutna ocena 19.7A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM2120-271K-RC
PM2120-271K-RC
Proizvajalci: Bourns Inc.
Opis: FIXED IND 270UH 4.2A 72 MOHM SMD
Na zalogi: 71197 pcs
Prenesi: PM2120-271K-RC.pdf
RFQ
PM2120-2R7M
PM2120-2R7M
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 2.7UH 19.7A 3 MOHM SMD
Na zalogi: 5837 pcs
Prenesi: PM2120-2R7M.pdf
RFQ
PM2120-2R2M
PM2120-2R2M
Opis: FIXED IND 2.2UH 19.7A 3 MOHM SMD