PM2120-331K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM2120-331K-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM2120-331K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 3.6A 100 MOHM
Podatkovni listi: PM2120-331K-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM2120-331K-RC
Številka dela PM2120-331K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 3.6A 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60236 pcs Podatkovni list PM2120-331K-RC.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.201" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
Druga imena M8798
PM2120331KRC
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.780" (19.81mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Unshielded Toroidal Inductor 3.6A 100 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Trenutna ocena 3.6A