PM3602-15-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM3602-15-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM3602-15-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD
Podatkovni listi: PM3602-15-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM3602-15-RC
Številka dela PM3602-15-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81963 pcs Podatkovni list PM3602-15-RC.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.452" L x 0.354" W (11.48mm x 8.99mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM3600
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena M10138TR
PM360215RC
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost - priključena v seriji 60µH Induktivnost - povezana vzporedno 15µH
Višina 0.225" (5.72mm) natančen opis Unshielded 2 Coil Inductor Array 60µH Inductance - Connected in Series 15µH Inductance - Connected in Parallel 63 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.45A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - serija 250 mOhm Max DC Resistance (DCR) - vzporedno 63 mOhm Max
Trenutna ocena - serija 730mA Trenutna ocena - vzporedno 1.45A