PM3602-20-B
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM3602-20-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM3602-20-B
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 20UH SMD
Podatkovni listi: PM3602-20-B.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM3602-20-B
Številka dela PM3602-20-B Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 20UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5684 pcs Podatkovni list PM3602-20-B.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.452" L x 0.354" W (11.48mm x 8.99mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM3600
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard Druga imena M1213
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Induktivnost - priključena v seriji 80µH
Induktivnost - povezana vzporedno 20µH Višina 0.225" (5.72mm)
natančen opis Unshielded 2 Coil Inductor Array 80µH Inductance - Connected in Series 20µH Inductance - Connected in Parallel 86 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.25A Nonstandard DC Resistance (DCR) - serija 340 mOhm Max
DC Resistance (DCR) - vzporedno 86 mOhm Max Trenutna ocena - serija 630mA
Trenutna ocena - vzporedno 1.25A