PM5022S-331M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM5022S-331M-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM5022S-331M-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 800MA 790 MOHM
Podatkovni listi: PM5022S-331M-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM5022S-331M-RC
Številka dela PM5022S-331M-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 800MA 790 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74007 pcs Podatkovni list PM5022S-331M-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.720" L x 0.551" W (18.30mm x 14.00mm)
Ščitenje Shielded Serija PM5022S
Ocene - Q @ Frek 30 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.280" (7.10mm) Frekvenca - Samozadostna 3MHz
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 790 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 790 mOhm
Trenutna ocena 800mA Tok - nasičenost 1.4A