PM5022S-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM5022S-331M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM5022S-331M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 860MA 780 MOHM
Podatkovni listi: PM5022S-331M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM5022S-331M
Številka dela PM5022S-331M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 860MA 780 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4235 pcs Podatkovni list PM5022S-331M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.732" L x 0.602" W (18.60mm x 15.30mm)
Ščitenje Shielded Serija PM5022S
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena PM5022S331M delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.299" (7.60mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 860mA 780 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 780 mOhm Max
Trenutna ocena 860mA Tok - nasičenost 1.1A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM5022S-471M
PM5022S-471M
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 470UH 730MA 1.08 OHM
Na zalogi: 6025 pcs
Prenesi: PM5022S-471M.pdf
RFQ
PM5022S-331M-RC
PM5022S-331M-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 330UH 800MA 790 MOHM