PWR220T-35-1500F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR220T-35-1500F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWR220T-35-1500F
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES 150 OHM 35W 1% TO220
Podatkovni listi: PWR220T-35-1500F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PWR220T-35-1500F
Številka dela PWR220T-35-1500F Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 150 OHM 35W 1% TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57589 pcs Podatkovni list PWR220T-35-1500F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-220-2 Velikost / dimenzija 0.398" L x 0.157" W (10.10mm x 4.00mm)
Serija PWR220T-35 Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 35W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-2 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.575" (14.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 150 Ohms ±1% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film