PWR220T-35-1R00F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR220T-35-1R00F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWR220T-35-1R00F
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES 1 OHM 35W 1% TO220
Podatkovni listi: PWR220T-35-1R00F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PWR220T-35-1R00F
Številka dela PWR220T-35-1R00F Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 1 OHM 35W 1% TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42789 pcs Podatkovni list PWR220T-35-1R00F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-220-2 Velikost / dimenzija 0.398" L x 0.157" W (10.10mm x 4.00mm)
Serija PWR220T-35 Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 35W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-2 Druga imena PWR220T351R00F
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.575" (14.60mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 1 Ohms ±1% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film