PWR263S-35-2000F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR263S-35-2000F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWR263S-35-2000F
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES SMD 200 OHM 1% 35W D2PAK
Podatkovni listi: PWR263S-35-2000F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PWR263S-35-2000F
Številka dela PWR263S-35-2000F Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES SMD 200 OHM 1% 35W D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32148 pcs Podatkovni list PWR263S-35-2000F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Velikost / dimenzija 0.398" L x 0.409" W (10.10mm x 10.40mm)
Serija PWR263S-35 Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 35W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.192" (4.88mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 200 Ohms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film