PWR263S-35-2002F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR263S-35-2002F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWR263S-35-2002F
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES SMD 20K OHM 1% 35W D2PAK
Podatkovni listi: PWR263S-35-2002F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PWR263S-35-2002F
Številka dela PWR263S-35-2002F Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES SMD 20K OHM 1% 35W D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27596 pcs Podatkovni list PWR263S-35-2002F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Velikost / dimenzija 0.398" L x 0.409" W (10.10mm x 10.40mm)
Serija PWR263S-35 Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 35W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.192" (4.88mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 20 kOhms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film