RL855-102K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL855-102K-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL855-102K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 1MH 250MA 5.28 OHM TH
Podatkovni listi: RL855-102K-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL855-102K-RC
Številka dela RL855-102K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1MH 250MA 5.28 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83749 pcs Podatkovni list RL855-102K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija RL855
Ocene - Q @ Frek 80 @ 250kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -30°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1mH
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Frekvenca - Samozadostna 1.7MHz
natančen opis 1mH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 5.28 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 5.28 Ohm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost -