RL855-121K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL855-121K-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL855-121K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 120UH 760MA 590 MOHM
Podatkovni listi: RL855-121K-RC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL855-121K-RC
Številka dela RL855-121K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 120UH 760MA 590 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92765 pcs Podatkovni list RL855-121K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija RL855
Ocene - Q @ Frek 20 @ 790kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -30°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Frekvenca - Samozadostna 4.8MHz
natančen opis 120µH Unshielded Wirewound Inductor 760mA 590 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 590 mOhm Max
Trenutna ocena 760mA Tok - nasičenost -