RL895-272K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL895-272K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL895-272K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.7MH 170MA 4.94 OHM
Podatkovni listi: RL895-272K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije RL895-272K
Številka dela RL895-272K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.7MH 170MA 4.94 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4826 pcs Podatkovni list RL895-272K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija RL895
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena RL895272K delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 2.7mH
Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.7mH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 4.94 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 4.94 Ohm Max
Trenutna ocena 170mA Tok - nasičenost -