RL895-330K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL895-330K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL895-330K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 33UH 1.4A 70 MOHM TH
Podatkovni listi: RL895-330K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije RL895-330K
Številka dela RL895-330K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 33UH 1.4A 70 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5469 pcs Podatkovni list RL895-330K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija RL895
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena RL895330K delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 70 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Trenutna ocena 1.4A Tok - nasičenost -