RLB0913-823K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB0913-823K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLB0913-823K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 82MH 40MA 212 OHM TH
Podatkovni listi: RLB0913-823K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLB0913-823K
Številka dela RLB0913-823K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 82MH 40MA 212 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 250158 pcs Podatkovni list RLB0913-823K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.335" Dia (8.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija RLB0913
Ocene - Q @ Frek 20 @ 79.6kHz
Pakiranje Tray Paket / primer Radial, Vertical Cylinder
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 82mH
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) Frekvenca - Samozadostna 100kHz
natančen opis 82mH Unshielded Wirewound Inductor 40mA 212 Ohm Radial, Vertical Cylinder DC Resistance (DCR) 212 Ohm
Trenutna ocena 40mA Tok - nasičenost 20mA