RLB0914-101KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB0914-101KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLB0914-101KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 1A 280 MOHM TH
Podatkovni listi: RLB0914-101KL.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLB0914-101KL
Številka dela RLB0914-101KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 1A 280 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 405260 pcs Podatkovni list RLB0914-101KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.343" Dia (8.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija RLB
Ocene - Q @ Frek 30 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena RLB0914101KL delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 3.5MHz natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 280 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max Trenutna ocena 1.1A
Tok - nasičenost 2.1A