RLB0914-6R8ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB0914-6R8ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLB0914-6R8ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 3A 39 MOHM TH
Podatkovni listi: RLB0914-6R8ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLB0914-6R8ML
Številka dela RLB0914-6R8ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 6.8UH 3A 39 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 348380 pcs Podatkovni list RLB0914-6R8ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.343" Dia (8.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija RLB
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena RLB09146R8ML delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 30MHz natančen opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 3A 39 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 39 mOhm Max Trenutna ocena 3A
Tok - nasičenost 8.5A