RLB1014-101KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB1014-101KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLB1014-101KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 350MA 850 MOHM
Podatkovni listi: RLB1014-101KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLB1014-101KL
Številka dela RLB1014-101KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 350MA 850 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 197821 pcs Podatkovni list RLB1014-101KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.343" Dia (8.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija RLB
Ocene - Q @ Frek 45 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Frekvenca - Samozadostna 3.2MHz
natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 780mA 850 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 850 mOhm Max
Trenutna ocena 780mA Tok - nasičenost 2A