RLB1014-151KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB1014-151KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLB1014-151KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150UH 310MA 1.05 OHM
Podatkovni listi: RLB1014-151KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLB1014-151KL
Številka dela RLB1014-151KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150UH 310MA 1.05 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 250318 pcs Podatkovni list RLB1014-151KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.343" Dia (8.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija RLB
Ocene - Q @ Frek 45 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Frekvenca - Samozadostna 2.8MHz
natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 1.05 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.05 Ohm Max
Trenutna ocena 680mA Tok - nasičenost 1.8A