RLB1314-100ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB1314-100ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLB1314-100ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 10UH 3.2A 15 MOHM TH
Podatkovni listi: RLB1314-100ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLB1314-100ML
Številka dela RLB1314-100ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 10UH 3.2A 15 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 217986 pcs Podatkovni list RLB1314-100ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.461" Dia (11.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija RLB
Ocene - Q @ Frek 140 @ 2.52MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Frekvenca - Samozadostna 26MHz
natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 3.2A 15 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max
Trenutna ocena 3.2A Tok - nasičenost -