RLB1314-150ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB1314-150ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLB1314-150ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 15UH 2.6A 19 MOHM TH
Podatkovni listi: RLB1314-150ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLB1314-150ML
Številka dela RLB1314-150ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 15UH 2.6A 19 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 287136 pcs Podatkovni list RLB1314-150ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.461" Dia (11.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija RLB
Ocene - Q @ Frek 120 @ 2.52MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena RLB1314150ML delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 19MHz natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 19 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 19 mOhm Max Trenutna ocena 2.6A